Mistrovstv Evropy junior 2006

Bra Malnkov, Josef Patk, Zuzana Strukov
Bra Malnkov, Josef Patk

Mistrovstv Evropy junior JKA 2006

Mistrovstv Evropy junior JKA 2006 se konalo 27.5.2006 v Maarsk Budapeti ve sportovn hale DUNAFERR
Dvata (Bra a Zuzana odjdla v ptek 26.5.2006 06.00 hod (rno) z Prahy a vrtila se v nedli 28.5.2006 rno, byly ubytovan v tamnm hotelu. Dunaferr Hotel. Letos se astnily tyto stty Kypr, Chorvacko, Ukrajina, esk republika, Rusko, Blorusko, Litva, Maarsko, Slovinsko, Srbsko a ern hora. Je to teprve druh Mistrovstv Evropy mldee JKA. Bra i Zuzana se pipravovala na ME v KK Kada pod vedenm p. Patka, p. Tomana p. Kope a p. Dvoka. Dle mla individuln ppravu a tyi reprezentan soustedn, kde mla i kontroln turnaje, v kterch musela prokazovat rst vkonnosti. Po pjezdu byla dvata ubytovna v hotelu a odpoledne se konal v soutn hale dvouhodinov trnink reprezentace esk republiky. Po trninku jela dvata na hotel a relaxovala ped dnem D.

Vsledky:

11 let-dvky