Przdninov soustedn Karate klubu Kada

Karate klub Kada a Klterec pod soustedn v tyto termny

• velikonon przdniny, duben 2021 - nebylo plnovno, koronavirus

• letn przdniny, 14.-21.8.2021 Mdnec

Podmnky asti na letnm soustedn (koronavirus):

Prosm o prokzn ped soustednm:
    • Potvrzen od lkae, e jste v uplynulch 180 dnech nkazu virem SARS-COV-2 ji prodlali.
    • Druhou monost je certifikt o ukonenm okovn s tm, e od jeho druh dvky ji uplynulo nejmn 14 dn.
    • Variantou je i negativn antigenn test z odbrovho msta, kter nen star ne 72 hodin.
    • PCR testy od zdravotnk plat cel tden.
    • Plat i takzvan samotesty, kter si provedete na mst ped soustednm a napete estn prohlen, e vm vyel negativn.
    Promite, e to takto komplikuji, ale chceme bt na soustedn v klidu. Kdo by ml antigenn test, prosm dejte dtti jet jeden s sebou, Otestujeme je v plce soustedn.
    Snad Vs to neodrad.
    Pedem moc dkuji.
    Pedseda klubu Josef Patk

propozice (pdf), pihlka (pdf)

• podzimn przdniny, 26.10.(k veeru) - 31.10.2021 Pertejn

Podmnky asti na letnm soustedn (koronavirus):

Prosm o prokzn ped soustednm:
    • PCR testy od zdravotnk plat 7 dn.
    Snad Vs to neodrad.
    Pedem moc dkuji.
    Pedseda klubu Josef Patk

Aktuln znn momodnch opaten naleznete na portlu esk vldy covid.gov.cz