Letn soustedn Karate klubu Kada (Klterec)
Mdnec, srpen 2010

Karate klub Kada (Klterec) ji tradin pod letn soustedn pro leny Karate klubu ve vku od 7 let (nositel minimln 8. KYU), ve Sportovnm a Turistickm Centru v obci Mdnec pod Klnovcem.

Soustedn bude probhat ji tradin v malebnm prosted eskho podkrunoho, kde bude mimo jin k dispozici po celou dobu soustedn hit na tenis, odbjenou, fotbal, nohejbal, posilovna, tlocvina atp.

Ubytovn je v nov a stylov postavenm a zazenm Sportovnm a Turistickm Centru s kompletnm socilnm zazenm, restaurac, letn terasou a venkovnm altnem s krbem a ohnitm.

Stravovn je formou pln penze 4x denn (sndan formou bufetu, 2x veee). Pitn reim je po celou dobu soustedn zajitn formou iontovch npoj.

Odjezd do msta pobytu a zpt dom bude na vlastnch kolech (podmnkou asti na soustedn je vlastn jzdn kolo a cyklistick helma), odvoz zavazadel a materilu je zajitn.

Termn soustedn 21.8.201025.8.2010.
Odjezd 21.8.2010 v 15:00 hodin z Kadan 5.Z a
v 15:30 z Klterce KB
Pjezd 25.8.2010 v 14:30 hodin do Kadan 5.Z,
ve 14:00 do Klterce KB
Npl soustedn:
  • Vuka sportovnho karate 1-2x denn, speciln pprava pro zvody
  • Karate jako sebeobrana, vuka s tradinmi zbranmi (bo, hanbo, tonfa, nunaku)
  • Kondin cvien pro zskn sly, rychlosti, vytrvalosti, obratnosti a pohyblivosti
  • Pro zjemce zkouky STV
  • Sportovn a spoleensk zpolen drustev
  • Kondin jzdy na kole
  • Diskotka, spoleensk soute, opkn but atp.
  • Cena soustedn 2.180,- K, v ppad asti dvou a vce sourozenc m kad dal slevu 30% z ceny.
    Kapacita ubytovacch mst 65.

Informace: Jan Toman mobil 602 418 098
      Josef Patk mobil 775 360 172