Letn soustedn Karate klubu Kada (Klterec)
Mdnec, srpen 2009

Karate klub Kada (Klterec) pod letn soustedn pro leny Karate klubu ve vku od 7 let (nositel minimln 8. KYU), letos poprv v nov vybudovanm SPORTOVNM A TURISTICKM CENTRU MDNEC.

Sportovn a turistick centrum se nachz v malebn obci Mdnec, kter le na hebeni zpadn sti Krunch hor.

Pro astnky soustedn je po celou dobu mimo jin k dispozici hit na odbjenou, fotbal, nohejbal, tenis, posilovna, tlocvina, stoln tenis, hit na plov volejbal a fotbal.

Ubytovn je v nov a stylov postavenm a zazenm SPORTOVNM A TURISTICKM CENTRU MDNEC s kompletnm socilnm zzemm, restaurac, letn terasou a venkovnm altnem s krbem a ohnitm.

Stravovn je formou pln penze 5x denn (sndan formou bufetu). Pitn reim je po celou dobu soustedn zajitn formou studench a teplch npoj.

Odjezd do msta pobytu a zpt dom bude na vlastnch kolech (podmnkou asti na soustedn je vlastn jzdn kolo a cyklistick helma), odvoz zavazadel a materilu je zajitn.

Termn soustedn 26.8.200930.8.2009.
Odjezd 26.8.2009 v 15:00 hodin z Kadan 5.Z a
v 15:30 z Klterce KB
Pjezd 30.8.2009 v 15:00 hodin do Kadan 5.Z,
ve 14:30 do Klterce KB
Npl soustedn:
  • Vuka sportovnho karate 1-2x denn, speciln pprava pro zvody
  • Karate jako sebeobrana, vuka s tradinmi zbranmi (bo, hanbo, tonfa, nunaku)
  • Kondin cvien pro zskn sly, rychlosti, vytrvalosti, obratnosti a pohyblivosti
  • Pro zjemce zkouky STV
  • Sportovn a spoleensk zpolen drustev
  • Kondin jzdy na kole
  • Diskotka, spoleensk soute, opkn but atp.
  • Cena soustedn 1.750,- K, v ppad asti dvou a vce sourozenc m kad dal slevu 30% z ceny.
    Kapacita ubytovacch mst 65.

Informace: Jan Toman mobil 602 418 098
      Josef Patk mobil 775 360 172