Karate klub Kadaň a Klášterec
		Karate shotokan-ryu
 
Přebor Ústeckého kraje v karate JKA 2009, Bílina
11.4.2009

Výsledky:

 

Mladší žáci Kata

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Kroupa Marek

Sport Relax Děčín

2

Skýva Bedřich

SKM Bílina

3

Charvát David

SKM Bílina

4

Trhlík Petr

KK Louny

5

Vokurka Jakub

SKM Bílina

6

Froněk Tomáš

KK Kadaň

7

Stránský Lukáš

SKP Hvězda Jirkov

8

Dlouhý Jan

SKM Bílina

9

Pecka Václav

KK Louny

10

Pecháček Dan

SKM Bílina

11

Šimána Filip

KK Kadaň

12

Šoltés Martin

SKM Bílina

13

Srb Josef

KK Louny

14

Pastyřík Vojtěch

SKM Bílina

15

Petránek Jan

SKM Bílina

16

Přibyl Dušan

SKM Bílina

17

Prieložný Jan

SKM Bílina

18

Skuthan Petr

SKM Bílina

19

Vokurka Jan

SKM Bílina

20

Rompotl Miroslav

KK Kadaň

21

Košnar Dominik

SKP Hvězda Jirkov

22

Vávra Tomáš

KK Kadaň

23

Veselý Radek

SKM Bílina

 

Mladší žáci Kumite

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Kroupa Marek

Sport Relax Děčín

2

Trhlík Petr

KK Louny

3

Skýva Bedřich

SKM Bílina

4

Stránský Lukáš

SKP Hvězda Jirkov

5

Šoltés Martin

SKM Bílina

6

Vokurka Jakub

SKM Bílina

7

Charvát David

SKM Bílina

8

Přibyl Dušan

SKM Bílina

9

Pastyřík Vojtěch

SKM Bílina

10

Dlouhý Jan

SKM Bílina

11

Skuthan Petr

SKM Bílina

12

Froněk Tomáš

KK Kadaň

13

Srb Josef

KK Louny

14

Košnar Dominik

SKP Hvězda Jirkov

15

Pecháček Dan

SKM Bílina

16

Rompotl Miroslav

KK Kadaň

17

Vávra Tomáš

KK Kadaň

18

Šimána Filip

KK Kadaň

19

Prieložný Jan

SKM Bílina

20

Pecka Václav

KK Louny

21

Veselý Radek

SKM Bílina

 

 

Mladší žáci Kata tým

 

Klub

1

SKM Bílina „D“

2

SKM Bílina „B“

3

SKM Bílina „A“

4

KK Kadaň

 

 

Mladší žákyně Kata

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Kupková Alexandra

SKM Bílina

2

Emingerová Kamila

SKM Bílina

3

Piskáčková Anna

SKM Bílina

4

Čebišová Markéta

SKM Bílina

5

Tannertová Andrea

SKM Bílina

6

Zálešáková Daniela

SKM Bílina

 

Mladší žákyně Kumite

 

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Kupková Alexandra

SKM Bílina

2

Piskáčková Anna

SKM Bílina

3

Emingerová Kamila

SKM Bílina

4

Čebišová Markéta

SKM Bílina

5

Zálešáková Daniela

SKM Bílina

6

Tannertová Andrea

SKM Bílina

 

Mladší žákyně Kata tým

 

Klub

1

SKM Bílina „A“

2

SKM Bílina „B“

 

 

 

Starší žáci Kata

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Frolda Ondřej

KK Děčín

2

Schäfer Filip

SKM Bílina

3

Musil Pavel

SKM Bílina

4

Hájek Filip

SKP Hvězda Jirkov

5

Engler Michal

SKM Bílina

6

Šafránek Jiří

SKM Bílina

7

De Lucca Patrik

SKM Bílina

8

Foltýn Jakub

KK Kadaň

9

Pešek jan

KK Děčín

10

Marvan Petr

SKM Bílina

11

Rajnyš Jiří

KK Louny

12

Fobl Štěpán

SKM Bílina

 

 

 

Starší žáci Kumite

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Engler Michal

SKM Bílina

2

Frolda Ondřej

KK Děčín

3

De Lucca Patrik

SKM Bílina

4

Foltýn Jakub

KK Kadaň

5

Musil Pavel

SKM Bílina

6

Hájek Filip

SKP Hvězda Jirkov

7

Marvan Petr

SKM Bílina

8

Fobl Štěpán

SKM Bílina

9

Pešek jan

KK Děčín

10

Rajnyš Jiří

KK Louny

11

Šafránek Jiří

SKM Bílina

12

Schäfer Filip

SKM Bílina

 

 

Starší žáci Kata

 

Klub

1

SKM Bílina „A“

2

SKM Bílina „B“

 

 

Starší žákyně Kata

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Šindelářová Barbora

SKM Bílina

2

Ježková Tereza

SKM Bílina

3

Cábocká Veronika

SKP Hvězda Jirkov

4

Dvořáková Nikola

KK Litoměřice

5

Dlouhá Babeta

KK Kadaň

6

Hradecká Ivana

SKP Hvězda Jirkov

7

Vitoušová Aneta

KK Kadaň

 

Starší žákyně Kumite

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Šindelářová Barbora

SKM Bílina

2

Dvořáková Nikola

KK Litoměřice

3

Dlouhá Babeta

KK Kadaň

4

Vitoušová Aneta

KK Kadaň

5

Ježková Tereza

SKM Bílina

6

Hradecká Ivana

SKP Hvězda Jirkov

7

Cábocká Veronika

SKP Hvězda Jirkov

 

Starší žákyně Kata tým

 

Klub

1

SKM Bílina

2

KK Kadaň

3

SKP Hvězda Jirkov

 

 

 Mladší Dorostenci Kata

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Jenč Antonín

Sport Relax Děčín

2

Bui Mong Diep

SKM Bílina

3

Jurnečka Filip

Sport Relax Děčín

4

Prieložný Jakub

SKM Bílina

5

Rác Daniel

SKP Hvězda Jirkov

6

Emingr Patrik

SKM Bílina

7

Kříž Jan

KK Kadaň

8

Brožek Tomáš

SKP Hvězda Jirkov

9

Juráček Daniel

SKP Hvězda Jirkov

10

Kovařič Jan

KK Děčín

11

Werthein Martin

SKM Bílina

 

 

 

Mladší Dorostenci Kumite

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Jenč Antonín

Sport Relax Děčín

2

Kříž Jan

KK Kadaň

3

Bui Mong Diep

SKM Bílina

4

Kovařič Jan

KK Děčín

5

Prieložný Jakub

SKM Bílina

6

Emingr Patrik

SKM Bílina

7

Werthein Martin

SKM Bílina

 

Mladší Dorostenci Kata tým

 

Klub

1

SKM Bílina

2

SKP Hvězda Jirkov

 

 

 

Mladší Dorostenky Kata

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Struková Zuzana

KK Kadaň

2

Skružná Lenka

KK Litoměřice

3

Šimková Michaela

SKM Bílina

4

Horčicová Tereza

SKM Bílina

5

Skoupilová Lucie

KK Kadaň

6

Kůsová Martina

KK Kadaň

 

 

Mladší Dorostenky Kumite

 

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Skružná Lenka

KK Litoměřice

2

Struková Zuzana

KK Kadaň

3

Šimková Michaela

SKM Bílina

4

Horčicová Tereza

SKM Bílina

5

Skoupilová Lucie

KK Kadaň

6

Kůsová Martina

KK Kadaň

 

 

Mladší Dorostenky Kata tým

 

Klub

1

Karate klub Kadaň

 

 

Starší Dorostenci Kata

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Jeřábek Jakub

SKM Bílina

2

Engler Daniel

SKM Bílina

3

Krejčík Štěpán

KK Kadaň

4

Levý Michal

KK Kadaň

5

Tran Duc Hung

SKP Hvězda Jirkov

6

Struk Ondřej

KK Kadaň

7

Vitmajer Robert

KK Děčín

 

 

 

 

Starší Dorostenci Kumite

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Engler Daniel

SKM Bílina

2

Jeřábek Jakub

SKM Bílina

3

Struk Ondřej

KK Kadaň

4

Krejčík Štěpán

KK Kadaň

5

Levý Michal

KK Kadaň

6

Vitmajer Robert

KK Děčín

 

Starší Dorostenci Kata tým

 

Klub

1

Karate klub Kadaň

 

Starší Dorostenky Kata

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Malčánková Bára

KK Kadaň

 

 

 

Starší Dorostenky Kumite

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Malčánková Bára

KK Kadaň

 

 

 

 

Junioři Kata

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Vitmajer Robert

KK Děčín

2

Jeřábek Jakub

SKM Bílina

3

Novotný Ondřej

KK Kadaň

4

Engler Daniel

SKM Bílina

5

Krejčík Štěpán

KK Kadaň

6

Tran Duc Hung

SKP Hvězda Jirkov

7

Struk Ondřej

KK Kadaň

8

Levý Michal

KK Kadaň

 

Junioři Kumite

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Novotný Ondřej

KK Kadaň

2

Jeřábek Jakub

SKM Bílina

3

Engler Daniel

SKM Bílina

4

Levý Michal

KK Kadaň

5

Krejčík Štěpán

KK Kadaň

6

Struk Ondřej

KK Kadaň

7

Vitmajer Robert

KK Děčín

 

Junioři Kata tým

 

 

Klub

1

Karate klub Kadaň

 

 

 

Juniorky Kata

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Masopustová Jarmila

SKM Bílina

2

Malčánková Bára

KK Kadaň

 

 

 

 

 

 

Juniorky Kumite

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Masopustová Jarmila

SKM Bílina

2

Malčánková Bára

KK Kadaň

 

 

 

Muži Kata

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Masopust Tomáš

SKM Bílina

2

Novotný Ondřej

KK Kadaň

3

Tesař Milan

SKM Bílina

4

Šindelář Jaroslav

SKM Bílina

5

Hampejs Václav

SKM Bílina

6

Veselý Radek

SKM Bílina

7

Vácha Milan

SKP Hvězda Jirkov

8

Sládek Vladimír

SKP Hvězda Jirkov

 

Muži Kumite

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Novotný Ondřej

KK Kadaň

2

Masopust Tomáš

SKM Bílina

3

Šindelář Jaroslav

SKM Bílina

4

Tesař Milan

SKM Bílina

5

Veselý Radek

SKM Bílina

6

Hampejs Václav

SKM Bílina

 

 

Muži Kata tým

 

 

Klub

1

SKM Bílina

 

 

Ženy Kata

 

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Masopustová Jarmila

SKM Bílina

2

Dragounová Jan

SKM Bílina

3

Musilová Pavla

SKM Bílina

 

 

Ženy Kumite

 

 

Příjmení, jméno

Klub

1

Masopustová Jarmila

SKM Bílina

2

Dragounová Jan

SKM Bílina

 

Ženy Kata tým

 

 

Klub

1

SKM Bílina

 

Podporují nás: