Karate klub Kadaň a Klášterec

Bára Malčánková, Josef Patík, Zuzana Struková
Bára Malčánková, Josef Patík

Mistrovství Evropy juniorů JKA 2006

Mistrovství Evropy juniorů JKA 2006 se konalo 27.5.2006 v Maďarské Budapešti ve sportovní hale DUNAFERR
Děvčata (Bára a Zuzana odjížděla v pátek 26.5.2006 – 06.00 hod (ráno) z Prahy a vrátila se v neděli 28.5.2006 – ráno, byly ubytované v tamním hotelu. Dunaferr Hotel. Letos se účastnily tyto státy Kypr, Chorvacko, Ukrajina, Česká republika, Rusko, Bělorusko, Litva, Maďarsko, Slovinsko, Srbsko a Černá hora. Je to teprve druhé Mistrovství Evropy mládeže JKA. Bára i Zuzana se připravovala na ME v KK Kadaň pod vedením p. Patíka, p. Tomana p. Kopáče a p. Dvořáka. Dále měla individuální přípravu a čtyři reprezentační soustředění, kde měla i kontrolní turnaje, v kterých musela prokazovat růst výkonnosti. Po příjezdu byla děvčata ubytována v hotelu a odpoledne se konal v soutěžní hale dvouhodinový trénink reprezentace České republiky. Po tréninku jela děvčata na hotel a relaxovala před dnem „D“.

Výsledky:

11 let-dívky