Karate klub Kada˜ a Kl˜terec

Karate klub Kadaň a Klášterec pořádá soustředění v tyto termíny

• velikonoční prázdniny, duben 2021 - nebylo plánováno, koronavirus

• letní prázdniny, 14.-21.8.2021 Měděnec

Podmínky účasti na letním soustředění (koronavirus):

Prosím o prokázání před soustředěním:
    • Potvrzení od lékaře, že jste v uplynulých 180 dnech nákazu virem SARS-COV-2 již prodělali.
    • Druhou možností je certifikát o ukončeném očkování s tím, že od jeho druhé dávky již uplynulo nejméně 14 dní.
    • Variantou je i negativní antigenní test z odběrového místa, který není starší než 72 hodin.
    • PCR testy od zdravotníků platí celý týden.
    • Platí i takzvané „samotesty“, který si provedete na místě před soustředěním a napíšete čestné prohlášení, že vám vyšel negativně.
    Promiňte, že to takto komplikuji, ale chceme být na soustředění v klidu. Kdo by měl antigenní test, prosím dejte dítěti ještě jeden s sebou, Otestujeme je v půlce soustředění.
    Snad Vás to neodradí.
    Předem moc děkuji.
    Předseda klubu Josef Patík

propozice (pdf), přihláška (pdf)

• podzimní prázdniny, 26.10.(k večeru) - 31.10.2021 Perštejn

Podmínky účasti na letním soustředění (koronavirus):

Prosím o prokázání před soustředěním:
    • PCR testy od zdravotníků platí 7 dní.
    Snad Vás to neodradí.
    Předem moc děkuji.
    Předseda klubu Josef Patík

Aktuální znění momořádných opatření naleznete na portálu české vlády covid.gov.cz