Karate klub Kada˜ a Kl˜terec
		Karate shotokan-ryu

Letní soustředění Karate klubu Kadaň (Klášterec)
Měděnec, srpen 2010

Karate klub Kadaň (Klášterec) již tradičně pořádá letní soustředění pro členy Karate klubu ve věku od 7 let (nositelé minimálně 8. KYU), ve Sportovním a Turistickém Centru v obci Měděnec pod Klínovcem.

Soustředění bude probíhat již tradičně v malebném prostředí českého podkrušnohoří, kde bude mimo jiné k dispozici po celou dobu soustředění hřiště na tenis, odbíjenou, fotbal, nohejbal, posilovna, tělocvična atp.

Ubytování je v nově a stylově postaveném a zařízeném Sportovním a Turistickém Centru s kompletním sociálním zařízením, restaurací, letní terasou a venkovním altánem s krbem a ohništěm.

Stravování je formou plné penze 4x denně (snídaně formou bufetu, 2x večeře). Pitný režim je po celou dobu soustředění zajištěn formou iontových nápojů.

Odjezd do místa pobytu a zpět domů bude na vlastních kolech (podmínkou účasti na soustředění je vlastní jízdní kolo a cyklistická helma), odvoz zavazadel a materiálu je zajištěn.

Termín soustředění 21.8.2010–25.8.2010.
Odjezd 21.8.2010 v 15:00 hodin z Kadaně „5.ZŠ“ a
v 15:30 z Klášterce „KB“
Příjezd 25.8.2010 v 14:30 hodin do Kadaně „5.ZŠ“,
ve 14:00 do Klášterce „KB“
Náplň soustředění:
  • Výuka sportovního karate 1-2x denně, speciální příprava pro závody
  • Karate jako sebeobrana, výuka s tradičními zbraněmi (bo, hanbo, tonfa, nunčaku)
  • Kondiční cvičení pro získání síly, rychlosti, vytrvalosti, obratnosti a pohyblivosti
  • Pro zájemce zkoušky STV
  • Sportovní a společenské zápolení družstev
  • Kondiční jízdy na kole
  • Diskotéka, společenské soutěže, opékání buřtů atp.
  • Cena soustředění – 2.180,- Kč, v případě účasti dvou a více sourozenců má každý další slevu 30% z ceny.
    Kapacita ubytovacích míst – 65.

Informace: Jan Toman – mobil 602 418 098
      Josef Patík – mobil 775 360 172