Ocenění členů Karate Klubu Kadaň

Kristýna Tesařová a její trenér Josef Patík

Dne 12. 2. 2018 se konalo v Městském divadle Chomutov vyhlášení nejlepších sportovců okresu Chomutov za rok 2017. Za Karate klub Kadaň a Klášterec byli nominováni: Kristýna Tesařová v kategorii mládeže za své vynikající výsledky na MS JKA a ME ESKA, a její trenér, Josef Patík, který se o Kristýnu po stránce karate stará již od roku 2008. Kristýna bohužel neobhájila pozici nejlepšího sportovce Chomutovska v kategorii mládeže z loňského roku, ale opět se vešla mezi nejlepší, a obsadila 3. místo, kterýžto post si za své výsledky a sportovní úsilí jednoznačně zasloužila. Plně jí ale letos zastoupil, a na postu nejvyšším v kategorii trenér roku 2017 stanul její trenér, Josef Patík, který v této anketě porazil i věhlasného trenéra chomutovských Pirátů, Vladimíra Růžičku. Oba ocenění členové Karate klubu Kadaň a Klášterec si této pocty velmi váží, a jsou hrdí na to, že za své úsilí mohli stanout na nejvyšších stupních.